O FIRMIE

Witamy na naszej stonie internetowej!

Constans-Plus sp. z o.o. istnieje na rynku od 1995 roku oferując usługi w zakresie spedycji morskiej i lądowej oraz kompleksową obsługę celną.

Firma nie jest wielkim molochem, co pozwala być w pełni operatywnym i elastycznym w obsłudze klienta, we współpracy z Urzędem Celnym oraz z instytucjami urzędowymi /WIORIN, WIJHARS, SANEPID, GPKW itd./.

Naszą działalność prowadzimy nie tylko na terenie portów Gdyni i Gdańska, ale również największych portów europejskich: Hamburga, Rotterdamu i Bremerhaven oraz każdego portu wskazanego nam przez Klienta.

Usługi spedycji drogowej, zarówno krajowej jak i międzynarodowej, wykonywane są wyłącznie przez renomowanych przewoźników. Transport drogą morską opieramy o stałe kontrakty z największymi armatorami. Wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie, terminowo, a przede wszystkim bezpiecznie.

Wieloletnie doświadczenie i kompetencje kadry pracowników są gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Naszym klientom oferujemy korzystne i konkurencyjne warunki współpracy. Każdy z klientów otrzymuje zindywidualizowaną ofertę usług dostosowana do swoich potrzeb.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów oferując kompleksowe rozwiązania na miarę ich potrzeb. Stawiamy na jakość, szybkość i ekonomiczność. Przez naszych klientów postrzegani jesteśmy jako firma rzetelna i godna zaufania.
Oferujemy szeroki wachlarz usług. Łączymy w jedną całość spedycję, transport i obsługę celną towaru.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt

Nasza lokalizacja

adm. J. Unruga 58
81-181 Gdynia

Godziny pracy  8:00 – 16:00

Zadzwoń do nas

58  621-31-81

Napisz do nas

spedycja2@constans-plus.pl